Parfumy

Zahaľte sa do vône jari. Parfumy, ktoré nechajú vyniknúť vašu osobnosť

by spravca

Jar je znovuobjavením najskrytejších zmyslov. Tie v tomto čase oslňujú, ba priam prežarujú naše bytie. A to sa po dlhej a náročnej zime pomaly prebúdza, rozohrieva pre všetky nové výzvy. Vo vzduchu cítiť vôňu slnka a jarnej zelene – znásobme si radosť prostredníctvom tých najlepších parfumov. Ktoré sú pre toto obdobie skutočným darom?

Jarné parfumy pre ženy

Jarné obdobie je skvelou príležitosťou, ako odohnať všetky mraky a znovu v sebe pestovať dobrú náladu. Nabiť pozitívnou energiou nás dokážu najlepšie dámske parfumy sviežich, ale aj korenistých tónov. No samy to nedokážu, stále sú len súčasťou zmyselných zmesí.

Svieže dámske parfémy

Vôňu jari by mala symbolizovať predovšetkým prebúdzajúca príroda. Tam, kde je zeleň, je vždy čerstvý vzduch a energia. Nová vonná zmes nech vás už od prvých slnečných dní pohládza po lístkoch sviežim citrónom či zeleným orgovánom.

Najvyššiu intenzitu sviežosti dosiahnu až esenciou zeleného čaju, ktorý sa v takýchto variáciách skrýva v dennom jarnom až letnom nosení Zag Zodiak. Zelenú skvelo vyvažujú farby a tóny broskyňového kvetu či červenej pivoňky. V podobnom koncepte zastupujú nielen dámske parfemy, ale pohodlne sa nosia aj ako telové balzamy. V ich jarnom základe precítime ambru, biely céder aj pižmo, čo neraz prekonávajú ženskú predstavivosť.

Viete, ako si pripraviť príjemné jarné prekvapenie, čo vás zahreje na pokožke? Stačí, ak do menšej jarnej kytice „zabalíte“ sladké hrušky a v kombinácii s bielou fréziou prebudia jar… Netreba nechať prehorieť, v tej najlepšej intenzite ich vyruší divoká ruža alebo tóny jantáru, pižma či pačuli.

Na jar vyskúšajte aj tieto rastlinné kombinácie

Pozor! Jar nezatvára dvere ani pred dámskymi korenistými vôňami. Tie pritom vôbec nemusia pôsobiť ťažkopádne. K jarnej korenistej vôni si privoniame ako k tónom rasce, klinčeka a sviežej mandarínky. S rôznymi ďalšími zmesami sa kombinujú pre elegantné, bežné, denné alebo večerné nosenie.

TIP – Pre dámy je jar obdobím zvodnosti, štýlu až elegancie. Za teplého počasia si už môžete vybrať prvé perly z mora a vyskúšať nové citrusové, kvetinové až drevité vône značky ISSORIA. Majú široký dosah na eleganciu, sofistikovanosť a zmysel pre bežný deň každej z nás.

Pánske jarné prebudenie

Najviac rafinované pánske vône sú vo sviežich korenistých efektoch. Muž potrebuje svojou vôňou dokazovať nielen erotické a zmyselné pocity, ale aj silu a autoritatívnosť. Jarné dni prebúdzajú v dlhotrvajúcom charaktere, kde sa najčastejšie strieda citrón, levanduľa s bazalkou, klinčekom a škoricou. V pánskom základe by nemal chýbať ani céder a dubový mach, pričom stále pôsobí elegantnou, ľahkou až sviežou vôňou.

Tip na pánsku jarnú exotiku – typické jarné zelené a kvetinové tóny vyžadujú aj v pánskych vôňach siahnuť po exotických plodoch – môže ísť o bergamot a citrón a v základe sa popasovať so šafránom, ambrou a pižmom. A takýchto vzrušujúcich jarných vôní je nadostač v nových, aj v tradičných kolekciách či luxusných, alebo veľmi lacných parfémov pre mužov!

You may also like