coworking Bratislava

Presťahujte vašu kanceláriu do centra Bratislavy a ešte na tom ušetrite, aj to môže byť vaša novoročná zmena.

by spravca

Nový rok býva obdobím, kedy sa chystáme na zmeny. Namiesto nesplnených predsavzatí myslite realisticky. Zmeňte vaše pracovné prostredie a vyskúšajte kancelárie na prenájom v Nivy Tower.

Donútila vás aktuálna situácia či zmena pracovného režimu prehodnotiť vaše plány a vašu doterajšiu rutinu? Z preplnenej kancelárie ste sa dostali na home office? Alebo ste sa rozhodli úplne zmeniť obor vášho pôsobenia a zaradili ste sa medzi digitálnych nomádov, ktorí môžu pracovať z gauča, z pláže či z vlaku? Aby ste výkony neustále zvyšovali a nestratili ste skutočné pracovné návyky, odporúčame vám vyskúšať coworking.

Coworking  Bratislava je miesto, kde sa vám nestane, že budete bojovať s problémom sociálnej izolácie, tak ako by sa vám to mohlo stať vo vašej obývačke. Tieto zdieľané kancelárie majú špecifické čaro, najmä vďaka tomu, že sú navrhnuté tak, aby boli funkčné, flexibilné, štýlové a dynamické.

Najväčšie výhody coworkingu

HubHub je coworking, ktorý vám prináša hneď niekoľko benefitov, ktoré určite s radosťou oceníte. Poďme si ich spolu predstaviť.

Strategická poloha v novej biznis štvrti

Umiestnenie coworkingu, kde môžete mať aj vy vlastné kancelárie na prenájom, je naozaj výnimočné. Nachádza sa v úplnom centre Bratislavy, v novej biznis štvrti a to konkrétne v modernej budove Nivy Tower, ktorá je priamo prepojená na novú autobusovú stanicu. Vďaka tejto polohe budete mať všade blízko a ešte k tomu sa nachádzate v centre diania. Tu nové príležitosti prichádzajú samé.

Nižšie náklady a menej starostí

Obvykle spojenie ako “nižšie náklady a menej starostí” nevidíte, ale coworking Bratislava borí mýty. Skutočne spĺňajú to, čo sľúbia: za mesačný poplatok, ktorý je určite menší ako platenie podnájmu v centre Bratislavy, získate omnoho viac. Ušetríte peniaze a zbavíte sa starostí, ktoré ste predtým museli riešiť s udržiavaním kancelárie. Už nikdy nebudete riešiť problémy s budovou, rekonštrukcie alebo bežné kancelárske problémy. V coworkingu nájdete vždy papier v tlačiarni, toner nebude nikdy prázdny, internetové pripojenie bude vždy pripravené na plné obrátky a káva bude vždy čerstvá.

Prispôsobia sa vašim požiadavkám

Preferujete open office? Potom máte na výber hneď niekoľko možností. Ak si vyberiete program fix desk, budete mať vždy stôl k dispozícii a nikdy sa nestane, že by vám ho niekto obsadil. Pokiaľ vám nezáleží na vlastnom konkrétnom mieste, potom je tu pre vás flexible desk, s ktorým si môžete sadnúť a pracovať, odkiaľ chcete. Alebo ste ten opačný typ, ktorý má rád úplne súkromie? Nemusíte sa báť, v Hubhub ponúkajú aj kancelárie na prenájom, ktoré sú prispôsobené podľa vašich predstáv. A nezáleží na tom či ste jednotlivec alebo väčší tím kolegov.

Inšpirujúca komunita

V prvom rade ste asi hľadali miesto, kde sa vyhnete sociálnej izolácii. A verte nám, nielen že sa vyhnete izolácii, narazíte tu na naozaj zaujímavých ľudí, ktorí budú pre vás motiváciou, inšpiráciou aj kamarátmi. Predsa len v coworkingu nemáte priamu konkurenciu, každý si pracuje na individuálnych projektoch a každý je dobrý v niečom inom. To vám dáva možnosť si vymieňať know how a tým zlepšovať aj vaše pracovné nasadenie a výkony.

Ak hľadáte od nového roka iné a lepšie pracovné prostredie, určite by ste mali coworking skúsiť. Nemusíte sa tu zaviazať na ročný prenájom, a preto za vyskúšanie nič nedáte. Predstavili sme vám len zlomok benefitov, ktoré v coworkingu zažijete. Tie ostatné a skutočnú atmosféru si musíte zažiť sami. My sme si však istí, že toto miesto si zamilujete a vaše pracovné prostredie nikdy nebolo lepšie.

You may also like