Zdráhate sa využívať virtuálnu kanceláriu? Prinášame vám 5 dôvodov, prečo sa oplatí

Zdráhate sa využívať virtuálnu kanceláriu? Prinášame vám 5 dôvodov, prečo sa oplatí

by spravca

Založenie spoločnosti so sebou nesie rôzne výdavky, ktoré sa dajú eliminovať napríklad tým, že nebudete investovať do vlastných kancelárskych priestorov. Iste si kladiete otázku, kde sa budete stretávať s obchodnými partnermi a vybavovať administratívne záležitosti, ak si kanceláriu nezriadite. Odpoveď sa volá virtuálna kancelária resp. virtuálne sídlo. Zdráhate sa takéto služby využívať? Možno vás presvedčia nasledujúce riadky.

1. Možnosť využitia priestorov ihneď po podpise zmluvy

Založenie s.r.o. je zdĺhavý proces, ktorý sa môže ešte viac predĺžiť, ak sa dopustíte administratívnych chýb. Ide napríklad o udanie sídla spoločnosti bez súhlasu majiteľa nehnuteľnosti. Ak si nechcete založenie s.r.o. zopakovať na dvakrát, tak využite služby virtuálneho sídla. Ihneď po podpise zmluvy získate sídlo spoločnosti a kancelárske priestory. Takéto služby sa iste budú hodiť aj podnikateľom, ktorí chcú začať podnikať expresne rýchlo pomocou ready made s.r.o..

2. Prestížna lokalita vašej kancelárie za babku

Je veľmi dôležité, ako pôsobíte na obchodných partnerov. Stretnutia s nimi môžu vďaka virtuálnemu sídlu prebiehať v nádherných priestoroch plne vybavenej kancelárie umiestnenej na prestížnej adrese. To všetko bez toho, aby ste investovali do zariadenia alebo do zamestnancov.

3. Dobrá adresa znamená dobré meno

Uviesť ako adresu firmy neznámu uličku v radovej zástavbe alebo polyfunkčnú budovu v centre mesta znamená diametrálny rozdiel. Dobrá adresa prináša pre vašu firmu dobré meno, ktoré sa spája s dôveryhodnosťou a dôveryhodnosť zvyšuje imidž vašej spoločnosti.

4. Kvalifikovaná sekretárka na zavolanie

Nájsť v dnešnej dobe kvalifikovaných a spoľahlivých pracovníkov je veľmi ťažké. Spolu s adresou získate vďaka virtuálnemu sídlu veľa doplnkových služieb. Napríklad možnosť prenájmu sekretárky, ktorá bude dvíhať telefóny, evidovať poštu, odpovedať na emaily alebo spracovávať došlé faktúry. Okrem sekretárskych služieb je možné si objednať len prijímanie a evidenciu pošty s následným zaslaním na vami určenú adresu.

5. Čas sú peniaze – platíte len za to, čo využijete

Vo virtuálnom sídle si môžete prenajať nielen kanceláriu, ale tiež konferenčnú miestnosť spolu s potrebnou elektronikou. Neplatíte však mesačný nájom, ale len čas, ktorý v miestnosti strávite. Niektoré virtuálne sídla ponúkajú aj možnosť kateringu či malého občerstvenia.

 

You may also like