Zateplené gumáky: Aké sú najlepšie gumáky na zimu?

Zateplené gumáky: Aké sú najlepšie gumáky na zimu?

by spravca

Zima je v plnom prúde a mať kvalitnú pracovnú obuv je základ. Nohy v teple a suchú či možnosť spoľahnúť sa na kvalitnú obuv je veľká výhoda, vďaka ktorej budete mať pri práci vonku svoj komfort a hlavne pevné zdravie. Aké sú aktuálne trendy v oblasti gumákov?

Pracovné gumáky až do -50°C

Značka Dunlop, známa predovšetkým zo segmentu pneumatík, sa venuje gumárenskému priemyslu už viac ako 100 rokov. Za ten čas sa vyprofilovala na lídra nielen medzi pneumatikami, ale aj ďalšom odvetví výroby gumy, a to gumákov. Dunlop vyrába voľnočasové gumáky, teda bez špičky, a taktiež bezpečnostné gumáky, ktoré majú bezpečnostnú špičku aj planžetu proti klincom.

A zrovna gumáky Dunlop vyrobené z unikátneho prémiového materiálu Purofort poskytujú skvelé vlastnosti. Okrem nízkej váhy a výbornej mechanickej odolnosti majú gumáky Dunlop Purofort aj skvelé termoizolačné vlastnosti, kedy dokážu poskytnúť ochranu až do -50°C, bez akejkoľvek podšívky či zateplenia.

Tajomstvo spočíva v štruktúre materiálu, ktorá obsahuje milióny vzduchových bubliniek, tzv. pórov, ktoré zadržiavajú teplo vo vnútri. Tieto ľahké a veľmi odolné gumáky sú vhodné pre ťažký priemysel, poľnohospodárstvo aj voľnočasové nosenie.

Zateplené gumáky s podšívkou

V ponuke značkových gumákov Dunlop nájdeme aj klasické zateplené gumáky. Ako podšívka sa používa napr. syntetický baran, ktorá sa nachádza vo vnútri celej obuvi. Takáto forma zateplenia je vhodná najmä pre ľudí, ktorí majú viac statickú prácu, ako napr. poľovník na posede. Takéto zateplenie aktívne zahrieva nohu aj pri malej fyzickej aktivite.

Kompletná ponuka gumákov Dunlop

Celú ponuku gumákov Dunlop nájdete na stránke autorizovaného predajcu REPRESENT. Workwear – representworkwear.sk/dunlop-gumaky.

V ponuke nájdete základné aj vysokokvalitné modely, s doručením od 3,5€ alebo pre objednávky nad 100€ s dopravou zdarma. Prvá výmena nevhodnej veľkosti je taktiež zdarma.

You may also like