Výhody pečiatky na textil, o ktorých musíte vedieť

Výhody pečiatky na textil, o ktorých musíte vedieť

by spravca

Pečiatky na textil sú ospevované nejednou mamičkou. Tiež ste už o nich počuli a vŕta vám hlavou, čo je na nich tak výnimočné? Zhrnuli sme pre vás ich výhody. 

Keď začnú deti pravidelne samostatne navštevovať kolektív, je viac ako potrebné začať používať menovky na oblečenie a všetky ich veci poriadne označiť. Predíde sa tým zbytočným stratám a vždy bude jasné, komu daný kúsok oblečenia patrí. Aj keď sa omylom ocitne v batôžku druhého dieťaťa alebo ho pani upratovačka nájde pod lavičkou. Menovky pre deti značne zjednodušujú život. A to nielen ten rodičovský.

Otázkou ostáva ako toto oblečenie označiť. Myslím, že v dnešnej rýchlej dobe väčšina z nás ocení spôsob, ktorý je rýchly, jednoduchý, ale zároveň odolný a trvácny. Pre nás je jednoznačným víťazom pečiatka na oblečenie – textil, v nasledujúcich riadkoch sa dozviete prečo.

Pečiatka na textil sa skutočne oplatí. Toto sú dôvody prečo je to tak:

1.   Jednoduché a rýchle použitie

Dnešný svet je už taký, že čím rýchlejšie riešenie, tým lepšie. Poznáte ešte niekoho, kto by po večeroch poctivo vyšíval iniciály svojej ratolesti na oblečenie a užíval si to? Myslím, že pár jednotlivcov by sa našlo, každopádne sme si istý, že jednoduché sekundové otlačenie menovky na kúsok oblečenia si nájde trochu viac obľúbencov.

S pečiatkou na textil máte hromadu oblečenia označenú za pár minút. Celé to totiž funguje veľmi jednoducho. Otvoríte spodný kryt a odtlačíte pečiatku na ľubovoľné miesto na oblečení. Je to tak ľahké, že to s prehľadom zvládne aj malé dieťa. A spoločná tvorivá aktivita s užitočným výsledkom je na svete.

2.   Trvácnosť a odolnosť

Možno sa obávate toho, že párkrát pustíte práčku s označeným oblečením a budete sa musieť do označovania pustiť nanovo, pretože všetka farba z menoviek zmizne spolu s fľakmi od jedla. Ničoho sa však báť nemusíte, opak je totiž pravdou.

Farba pečiatky je vodeodolná a neublíži jej ani ten najlepší prostriedok na škvrny. Samozrejme postupom času a opakovaným praním menovka postupne vybledne. Priemerne je však na to, aby sa to vode spolu s pracími prostriedkami podarilo, potrebných až 50 vypraní.

Zároveň aj keď menovka vybledne (približne po jednom roku) je jej opätovné oživenie otázkou niekoľkých sekúnd. Jednoducho na vyblednuté miesto znova urobíte pečiatkou odtlačok.

Beží vám hlavou otázka, koľko takých odtlačkov urobí jedna pečiatka? Desiatky či stovky? Správna odpoveď je 1000.

Problémom nie je ani to, keď máte tmavé kusy oblečenia, na ktorých by odtlačok pečiatky nebolo vidno. Pretože k objednávky pečiatky dostanete 20 ks nažehľovacích menoviek na tmavé oblečenie zadarmo.

3.   Pečiatka podľa vašich predstáv

Pečiatku na textil si môžete (samozrejme v rámci istých predvolených možností) krásne personalizovať. Napríklad konkrétne s výrobcom pečiatok mamachick.sk si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

  • na výber máte 4 tvar pečiatky. Vyberiete si sovu, pandu, mačku alebo veveričku?
  • samozrejmosťou je výber mena alebo prezývky, ktorý na menovke chcete použiť
  • ďalej si z dvoch desiatok obrázkov vyberiete ten, ktorý sa vám najviac páči (obrázok je umiestnený hneď vedľa mena)
  • zvolíte si farbu atramentu, ktorá vám príde najvhodnejšia. Môžete sa rozhodnúť medzi klasickou čiernou, modrou alebo červenou

4.   Sú proste prekrásne

Pečiatky od mamachick sú výnimočné aj svojím estetickým prevedením. Počnúc tvarom razítka s originálnym dizajnom a samotným odtlačkom pečiatky, na ktorom oceňujeme viacero hľadísk. Najmä kvalitu použitého atramentu, ktorý sa nerozmazáva a odtlačok má tak čisté jasné kontúry, tiež vkusné obrázky a štýl vybraného písma. Pečiatku na oblečenie sa zamilujú aj vaše deti.

 

 

You may also like