Botox pier: ako prebieha celý zákrok a aké sú výhody?

Botox pier: ako prebieha celý zákrok a aké sú výhody?

by spravca

Množstvo žien v dnešnej dobe túži po zväčšení pier. Rozhodne sa však niet čomu čudovať. Väčšie pery sú rozhodne viac príťažlivejšie. Preto ak premýšľate nad botoxom pier, robíte dobre.

Ak by ste si mysleli, že botox pier je finančne náročný a bolestivý. Ste na omyle. Počas celého zákroku totiž nebudete nič pociťovať. Priebeh rekonvalescencie je veľmi jednoduchý a rozhodne zvládnete tento zákrok aj vy. Už dávno totiž neplatí, že prirodzene sa zväčšia pery len vďaka výživovým doplnkom. Preto je botox pier to správne riešenie.

Priebeh zákroku

Pred samotným zákrokom by ste mali absolvovať niekoľko základných vyšetrení. Ide o základné informácie o vašom zdravotnom stave. Žena by totiž počas zákroku mala byť úplne zdravá. Zákrok prebieha nanesením anestetického krému, ktorý miesto operácie znecitliví. Následne sa aplikuje kyselina hyalurónová do pier.

Veľkou výhodou tohto zákroku je najmä to, že klienti následne nie sú hospitalizovaní, ale idú ihneď domov. Botox pier trvá 30 minút. Čo sa týka rekonvalescencie, pery môžu byť mierne opuchnuté, poprípade mierne modré, avšak rozhodne to nie je nič hrozné. Tento zákrok môžete opakovať raz do roka, pričom cena je od 240 €. Určite tak ide investíciu, ktorá sa oplatí z viacerých hľadísk.

Zaručene plnšie pery

Pred zákrokom sa môžete s odborníkom o všetkom poradiť. Botox pier vám však zaručí plnšie pery, vďaka čomu budete vyzerať rozhodne príťažlivejšie. Môžete si tiež navoliť stupeň botoxu. Niekomu sa totiž páčia príliš veľké pery a niekomu, naopak, nie. Preto ak premýšľate nad botoxom, určite choďte do toho. Oplatí sa to.

Veríme, že sme vás inšpirovali a svoj sen o plnších perách si splníte aj vy. Nezabúdajte, že ide o bezbolestný zákrok, ktorý trvá najviac 30 minút. Rozhodne sa tak nemáte čoho obávať.

You may also like