Vianočné fotenie

by spravca

Čo nám treba k vianočnému foteniu? V prvom rade zabezpečiť termín, na ktorý sa môže dostaviť celá rodina, prípadne tí, ktorí sa budú fotiť. O takýto termín môže byť už od novembra núdza, pretože fotografov si objednávajú škôlky a detské centrá, ktoré plánujú fotodarček pre rodičov.

V tomto prípade však majú rodičia zabezpečené fotografie len s dieťatkom, ktoré škôlku navštevuje. V prípade viacerých súrodencov chcú mať rodičia krásnu spomienku so všetkými svojimi ratolesťami a preto potom dodatočne fotografov objednávajú.

Vianočné fotenie je celkovo jedným z najvyhľadávanejších. Odporúčame sa na neho aj farebne zladiť. Ak máte záujem o ateliérové fotenie, doplnky, či farby vám podľa výberu pozadia poradí váš fotograf. Ak plánujete vianočné fotenie v exteriéri krásne vyniknú žlté, oranžové, či červené šály, alebo iné rekvizity. Exteriérové vianočné fotenia sú pre fotografov náročnejšie, pretože rekvizity, svetielka a doplnky musia zabezpečiť priamo na miesto fotenia. Takéto zábery ale stoja za to. V každom prípade stavte na profesionála, aby vaše spomienky zachytené na fotografii mali skutočne to pravé čaro. Môžete sa pozrieť aj do ateliéru JAMIS PHOTO.

Najkrajšie zábery vznikajú ak sú všetci členovia pozitívne naladení a prekypujú dobrou náladou, ktorú vie navodiť aj skúsený fotograf. Výsledkom sú potom krásne momentky, ktoré vám pripomenú skvelo strávený čas počas fotenia, na ktorý si radi zaspomínate v kruhu svojich najbližších.

 

You may also like