Učarovali vám trojkolky Can – Am? Vyberte si stroj snov

Učarovali vám trojkolky Can – Am? Vyberte si stroj snov

by spravca

Je ťažké odolať túžbe po divokej jazde pri pohľade na trojkolky Can – Am. Trojkolky sú určené pre ľudí, ktorým sa páčia motorky a zároveň sa boja ich nestability a nevyhovuje im nízky komfort počas jazdy. Trojkolky sú výkonné ako motorky, ale vďaka trom kolesám sú stabilnejšie. Zároveň je sedadlo pre jazdca oveľa väčšie ako na motorke. Svoj stroj snov si z ponuky Can – Am trojkoliek iste vyberiete.

Na čo mi bude trojkolka a čo k riadeniu potrebujem?

Futuristický dizajn a zlá povesť trojkoliek z minulosti vyvoláva v ľuďoch otázky typu na čo mi trojkolka bude. Dizajnu sa báť nemusíte. Práve naopak. Jazdiť na trojkolke znamená priťahovať pohľady ostatných a ukázať svetu, že nezapadnete do šedivého priemeru. Zlá povesť trojkoliek z minulosti bola už dávno prekonaná. Dve kolesá sa presunuli dopredu a dosiahla sa tým lepšia aerodynamika stroja. Trojkolky majú oproti svojom predchodcom úplne iný, výkonnejší motor a disponujú aj mnohými vychytávkami. Svojou podstatou sú kombináciou, ktorá v sebe spája silu štvorkolky a dynamickosť motorky. Je tu však rozdiel v tom, že na riadenie trojkolky vám bude stačiť vodičský preukaz typu B. Tento istý vodičák si vyžaduje štvorkolka. Na trojkolku sa nemusia báť vysadnúť ani tí z vás, ktorých desil pocit nestability na motorke. Trojkolky sa udržia na ceste aj pri veľkej rýchlosti v ostrej zákrute.

Aké trojkolky Can – Am mám na výber?

Tento rok prišla značka Can – Am s viacerými novinkami a vylepšenia v oblasti segmentu trojkoliek. Cestné trojkolky je možné zakúpiť v modely Ryker alebo Spyder. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Trojkolka Can – Am Ryker

Trojkolky Can – Am Ryker sú veľmi pohodlné vďaka inovatívnemu systému UFit System™. Nastaviť je možné sedadlo, stúpačky, brzdy či riadidlá. Ryker sa prispôsobí každému jazdcovi tak, aby riadenie poskytovalo pôžitok. K trojkolke Ryker sa dá zakúpiť rôzne príslušenstvo alebo vymeniteľné farebné panely. Skrátka si vyberiete ráno farbu a svoju trojkolku oblečiete. Trojkolka Ryker sa dobre ovláda vďaka ťažisku a nižšie položenému sedadlu. Zabudovaný motor Rotax je maximálne výkonný pri nízkej spotrebe.

Trojkolka Can – Am Spyder

Tento typ trojkolky je oveľa robustnejší a veľmi pohodlný pre jazdca i spolujazdca. Je určený na prekonávanie dlhších vzdialeností. Oproti Rykeru má veľmi bohaté možnosti uloženia batožiny. Výrobcovia Can – Am Spyder urobili všetko pre pohodlie jazdca a pre jeho prehľad o situácii na ceste. Veľký a prehľadný LCD displej umožňuje prepojenie s mobilom, sledovanie GPS či počúvanie hudby. Motor Rotax má plný točivý moment pri každom prevodovom stupni. Poskytne vám pocit stability a istoty počas dlhej cesty.

 

 

You may also like