Štýlové uvoľnenie a relaxácia v kresle s podnožkou

Štýlové uvoľnenie a relaxácia v kresle s podnožkou

by spravca

Pohodlné kreslo, z ktorého sa vám nebude chcieť vstať? Presne také by mal mať každý v domácnosti. Pri výbere nič nepodceňujte a poriadne si rozmyslite veľkosť, tvar i čalúnenie.

Peknému vzhľadu a príjemnému pocitu pri sedení sa ťažko odoláva. Presne to prinášajú dizajnové kreslá, ktoré dokonale zapadnú do každej obývacej izby alebo pracovne.

Nerobte kompromisy. Ponuka e-shopu Estilofina zodpovedá nielen najnovším trendom a štandardom moderného bývania, ale aj predstavám rôznych zákazníkov ‒ od klasikov až po odvážnych a extravagantných.

Výber dizajnového kresla

V prvom rade myslite na výšku sedadla, tá by mala byť nastavená tak, aby nohy dosahovali na zem bez zbytočného napätia. Sklon sedadla by mal umožniť pohodlné sedenie a podporovať správnu polohu chrbtice.

Rozhodnite sa, aké veľké dizajnové kreslo potrebujete. Rovnako dôležitý je aj tvar – existujú kreslá s vysokým a nízkym operadlom, širokým alebo úzkym sedením.

Set kresla a podnožky Sweden sivá

Set kresla a podnožky Sweden sivá

Niektoré kreslá majú doplnky, ako sú polohovateľné opierky na nohy, funkcie masáže, vstavané stolíky a iné. Zvážte, či tieto funkcie chcete a budete ich užívať pravidelne.

Luxusné kreslo s koženým poťahom

Ak máte svoj interiér ladený do vintage, industriálneho alebo boho štýlu, koženým kreslom z e-shopu Estilofina si doprajete poriadny pútač pozornosti. Doplnok na výrazných nožičkách si zamilujú všetci fanúšikovia klasiky a luxusu.

Medzi hlavné výhody kožených kresiel patrí štýlové čalúnenie z pravej kože, komfortné prevedenie a pohodlné opierky i operadlá. Doplniť ho môžete malou taburetkou, ktorá poslúži na sedenie, vyloženie nôh alebo naň môžete odložiť deku, časopisy či rozčítanú knihu.

Luxusné kreslo Chesterfield Vintage ušiak

V ponuke e-shopu Estilofina si prídu na svoje vyznávači klasiky, ale aj extravagancie a výrazných detailov v podobe mohutných nožičiek či ozdobných cvokov.

Čalúnené kreslá s podnožkou

Celočalúnené kreslá s pohodlným posedom a vhodným formovaním operadla pre ten najlepší oddych? Presne také sú kreslá s podnožkami, často nazývané aj relaxačné kreslá, sú špeciálne navrhnuté na to, aby poskytovali vyšší stupeň komfortu a relaxácie.

Kreslá s podnožkami majú vstavanú opierku pre nohy, ktorá umožňuje užívateľovi položiť nohy do vyvýšenej polohy. Mnoho kresiel má aj nastaviteľné operadlá a polohovateľné funkcie, ktoré umožňujú prispôsobiť si polohu kresla tak, aby poskytovalo optimálnu podporu pre chrbticu a krk.

Set kresla a podnožky nie sú obmedzené len na obývacie miestnosti. Sú vhodné aj do kancelárií, spální, detských izieb a iných miest.

Kreslá zmenia váš pohľad na pohodový čas s vyloženými nohami. Oddychujte tak, ako sa patrí, a zariaďte si svoj domov kreslami z e-shopu Estilofina, ktoré sú synonymom absolútneho pokoja.

You may also like