Obohaťte svoj interiér a zaujmite pomocou dizajnových stoličiek

by spravca

Sedením strávi väčšina z nás veľa času denne, preto je dôležité zaobstarať si domov aj do kancelárie pohodlné a zdravé stoličky, ktoré nás nebudú tlačiť, budú dostatočnou oporou a zároveň splnia aj naše požiadavky na vzhľad a dizajn. Na trhu nájdeme veľké množstvo druhov stoličiek, vyrábajú sa z rôznych materiálov, v mnohých tvaroch i s dômyselnými vychytávkami, ktoré nás mnohokrát milo prekvapia.

Ak hľadáte nové stoličky k jedálenskému stolu, barové stoličky alebo napríklad stoličky do kancelárie, zaiste si vyberiete na webovej stránke Hawaj.sk. Stačí si zvoliť si kategóriu, ktorú uprednostňujete a podľa svojho vkusu si vybrať tie najvhodnejšie práve pre vás.

Pohodlie a štýl barových stoličiek

Mnoho domácností v posledných rokoch obohatilo svoj domov o bar. Výrobcovia stoličiek sa tomu plne prispôsobili, a tak na trhu nachádzame moderné barové stoličky s možnosťou výškového nastavenia, s opierkou, poťahmi z koženky, čalúnené látkové, ale aj plastové barové stoličky, s kovovými detailmi a mnohé iné.

Veľmi pekné sú napríklad barové stoličky Hawaj CL-2112. Hodia sa k baru v každej kuchyni, sú jednoduché, elegantné, ladia k rázu interiéru v prírodnom prevedení, aj k modernému. Poteší vás výšková nastaviteľnosť, celková pevnosť a stabilita stoličky, dostatočná plocha sedadla, aj otáčavosť o 360 stupňov.

Pohodlím prekypujúca je už na prvý pohľad barová stolička CL-3227 v čiernobielom prevedení. Sedadlo je potiahnuté umelou kožou, vďaka čomu sa nemusíte báť čistenia. Bohaté čalúnenie zaisťuje príjemné sedenie aj pri dlhých večeroch vo dvoch alebo s priateľmi. Aj tu sa dá sedenie výškovo upraviť, kruhová podstava výborne zaistí stabilitu a jej celkový vzhľad je jednoducho krásny.

Komfort pri práci v kancelárii

Osemhodinová pracovná doba si žiada, aby sme počas nej sedávali vo svojej kancelárii  na zdravotne vyhovujúcej stoličke.

Kancelárske stoličky ponúkané www.hawaj.sk sú rôznorodé. Nájdete tu modely s opierkou pre ruky aj hlavu, nastaviteľným sedadlom i opierkou chrbta, doplnené o priedušné materiály, dostatočné čalúnenie, aby sedenie nebolo nepríjemné.

Premiestňovanie sa od počítaču k inému miestu pri pracovnom stole bez nutnosti opúšťať stoličku vám umožnia kolieska, ktoré sú pevné a odolné voči opotrebovaniu. Navštívte e-shop Hawaj.sk a vybavte váš interiér stoličkami, na ktoré budete pyšní a na ktoré si budete radi sadať.

You may also like