Autoservisy zo siete Q-SERVICE

Keď do autoservisu, tak do toho zo siete kvalitných servisov

by spravca

Nájsť dobrý autoservis nemusí byť jednoduché. Pritom žiadny majiteľ automobilu sa bez neho nezaobíde. Či už potrebuje riešiť akútnu poruchu, pravidelný servis, alebo pneuservis. Dobrý partnerom po celom Slovensku vám budú autoservisy siete kvalitných servisov.

Nie je nič príjemné, keď skončíme v autoservise, ktorý nesplní naše očakávania. Aj keď máme možnosť rôznych reklamácií, u autoservisov je to problém. Často nás tlačí čas a vozidlo potrebujeme mať opravené čo najskôr. Inokedy nás servis nepríjemne prekvapí vyššou cenou, než akú sme čakali. Výborné servisy, na ktoré sa môžete spoľahnúť, nájde vo všetkých krajoch Slovenska.

Prečo sú autoservisy lepšie než iné?

V rámci servisnej siete sa dbá na to, aby bol dodržovaný vysoký štandard poskytovaných služieb bez ohľadu na to či autoservis navštívite v Bratislavskom, Banskobystrickom či trebárs Košickom kraji. Žilina, Trnava, Prešov, Nitra – tam všadiaľ máte garantovanú vysokú kvalitu partnerského autoservisu. Sieť využíva výhradne odborne dobre preškolených zamestnancov na všetky autopravy. Zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti a samozrejmosťou je aj príjemné a seriózne jednanie so zákazníkmi.

Viete dopredu, na čom ste

Autoservisy v sieti využívajú najmodernejšie servisné vybavenie a kvalitné náhradné diely. Vždy sú k dispozícii originálne komponenty od dodávateľov, ktorý sú spoľahlivý a rýchly. Takže oprava sa nezdrží na dodávke náhradného dielu. Nemusíte sa báť ani nečakaných výdajov. K štandardnom siete patrí cena, ktorá je férová, a na ktorú ste vždy dopredu upozornení. Nebojte sa preto nemilého prekvapenia. Poďte si sieť vyskúšať už teraz. Pred zimou je nutné automobil pripraviť. Nejde len o pneuservis, ale aj o prípravu kvapalín, kontrolu bŕzd, vykurovania automobilu apod. Už viete, kam zájsť.

You may also like