Kreslitie ako v Autocade

Jednoduchý a cenovo dostupný 2D CAD GstarCAD. Kreslitie ako v Autocade

by spravca

GstarCAD je výkonný program, ktorý je funkčnou a hlavne stabilnou platformou CAD, ktorá dokáže uspokojiť potreby akéhokoľvek odvetvia dizajnu. Výborne pracuje s výkresmi v rôznych formátoch, konkrétne DWG a DXF, čo si myslím, že každý, kto pracuje s týmito programami, chápe, že ide o všeobecne uznávané štandardy. Obsahuje nástroje na 2D navrhovanie a má jednoduché rozhranie. Je kompatibilný s formátom súborov DWG, čo znamená, že GstarCAD môže pracovať s výkresmi vytvorenými v programe AutoCAD.

Čo všetko vám ponúka 2D CAD GstarCAD?

V súčasnosti má mnoho projekčných organizácií záujem o náhradu, alternatívu alebo analógiu k AutoCADu bez toho, aby chceli preplácať za licencovaný AutoCAD a školenie alebo preškolenie zamestnancov. Softvér 2D CAD je optimálnym riešením ktoré zahŕňa vysokú kvalitu výkresov a rozumnú cenu s vynikajúcou kvalitou.

Budete môcť upravovať a vytvárať nové, úplne odlišné, dvoj a trojrozmerné vektorové primitíva, pracovať s viacriadkovými aj jednoriadkovými textami, používať úplne iné objekty na zdobenie kresby a navyše si môžete plne prispôsobiť zobrazenie výkres a tlač technickej dokumentácie v grafickej podobe. Pri práci môžete využiť aj externé odkazy a rôzne bloky, to vám pomôže zorganizovať spoluprácu na jednom výkrese. Nikto vám nebráni otvárať a upravovať kresby, ktoré už máte, a ak máte zručnosť, môžete vytvoriť nový dynamický blok. Existuje obojsmerná komunikácia s programom ako je Microsoft Excel – ktorý vám pomôže vytvárať externé tabuľky, navyše môžete pohodlnejšie zostavovať rôzne druhy špecifikácií, ak potrebujete počítať bloky, tiež to zvládnete bez problémov, to platí aj pre hodnotu, všetky údaje sa dajú automaticky aktualizovať, stačí zmeniť objekt vo výkrese.

Pre návrh pracovnej dokumentácie budete mať všetky nástroje, nastavia pracovné prostredie, to všetko sa zobrazí v štandarde, ktorý potrebujete.

Tento systém je možné použiť ako program na prezeranie a tlač výkresov a konvertor dwg do iných rastrových alebo vektorových formátov. GStarCAD je v súlade s priemyselným štandardom pre CAD programy.GStarCAD je kompletný, nezávislý CAD systém, ktorý má všetky potrebné funkcie pre prácu s grafikou.

Výhody GstarCAD

Program má množstvo špecializovaných materiálov a takzvaných renderovacích modulov, ktoré dodajú 3D objektom ešte realistickejší vzhľad.

Veľkou výhodou GstarCADu je, že jeho používatelia môžu jednoducho komunikovať s ostatnými partnermi, ktorí už pracujú v iných CAD systémoch, na tento účel sa použije jediný formát súboru známy všetkým DWG.

Keď je výkres pripravený, je možné ho bez problémov vytlačiť pomocou virtuálnych zariadení vo formátoch ako PDF, TIFF. JPEG a iné, na to je možné vytlačiť výsledok pomocou fyzických zariadení.

Ceny programu

Autocad cena programov GstarCAD Standard je najdostupnejšia, čo sa týka CAD programov. Na oficiálnej stránke gstarcad.sk si môžete pre vyskúšanie stiahnuť bezplatnú 30-dňovú verziu. Pri zakúpení licencie si môžete objednať tiež Subscription AutoRenewal 365 na prvý rok zadarmo, čím získate aj dodatočnú zľavu 50€ z ceny licencie, ktorá sa po zľave pohybuje okolo 525€.

Vo výsledku môžeme tvrdiť, že tento program vám ušetrí čas aj peniaze.

You may also like