Interiérové štúdio v Košiciach vám pomôže k lepšiemu bývaniu

Interiérové štúdio v Košiciach vám pomôže k lepšiemu bývaniu

by spravca

Nepáči sa vám váš súčasný interiér a nechcete ani nábytok z bežných nábytkových obchodov? Nechajte si navrhnúť bývanie interiérovým architektom, ktorý ponúka viac než len návrh a odporučenie predajcov dizajnového nábytku.

Kvalitne navrhnutý interiér je vždy od profesionálov

Aj keď viete, čo chcete, nemusí sa vám nakoniec vaše vlastné dielo, pokiaľ ide o zariaďovanie, páčiť. Často sa tiež kvôli chybám predraží. S profesionálmi je to iné. Interiérové štúdio v Košiciach – WSD, má skúsenosti s realizáciou súkromných aj firemných interiérov. S návrhom vám pomôže Ing. Arch. Miloš Hájnik, ktorý je schopný vytvoriť optimálny návrh vášho bývania i kancelárií. Firmu môžete osloviť, či už chcete riešiť konkrétny nábytkový kus, jednu miestnosť, alebo zariadenie pre celý byt ale aj rodinný dom.

Interiér bez funkčných chýb

Bez profesionálov sa často dopúšťame zásadných chýb, ktoré zmenšujú priestor, neumožňujú nám ho využívať na 100 %, chybujeme v členení na funkčné zóny aj v ďalších zásadách pre dokonalý interiér. S týmto vám pomôže dobrý interiérový architekt. A nielen s tým.

Nábytok na mieru

Nemusíte skončiť ako ďalší Slovák s nábytkom zo švédskeho nábytkového domu s jednoznačným rukopisom. Ale nemusíte ani nasilu prepchať svoj byt sprofanovanými značkami dizajnového nábytku. Nechajte si nábytok navrhnúť a vyrobiť na mieru. Aj s luxusným dizajnom sa má pracovať s mierou, aby po zásluhe vynikol. Vo Wood Style Design (WSD) vám navrhnú nielen interiér, ale aj konkrétne nábytkové kusy. Firma vlastní vlastnú truhlársku dielňu a navrhnuté kusy vám taktiež na mieru vyrobí.

Nechajte si vyrobiť na mieru kuchynskú linku, vstavané skrine, detské izby, spálňu, ale aj ďalší nábytok na mieru. Moderný aj rustikálny, minimalistický aj dizajnovo veľmi individuálny. Firma sa postará taktiež o vaše schody či ďalšie drevené prvky v byte a v rodinnom dome.

You may also like