Ako na nákup čistiacich a dezinfekčných prostriedkov

Ako na nákup čistiacich a dezinfekčných prostriedkov

by spravca

Poradíme vám, čo by ste mali zohľadniť pri kúpe prípravkov na čistenie domácnosti a aké možnosti máte na výber. Zistite tiež, na ktoré dezinfekčné produkty sa možno spoľahnúť a kde sa podobný sortiment dá zakúpiť.

Čistota a dezinfekcia na prvom mieste

V súčasnej dobe je obzvlášť dôležité dbať o pravidelné čistenie našich domácností, aby sme tak zaručili správnu hygienu u nás doma a súčasne znížili riziko výskytu a šírenia rôznych chorôb. Pri domácom čistení by ste si mali v prvom rade zvoliť vhodné čistiace prostriedky v závislosti od toho, ktorú miestnosť v dome, respektíve aký druh povrchov plánujete čistiť. V kuchyni oceníte hlavne produkty na ručné umývanie riadu alebo jeho umytie v umývačke, zatiaľčo v kúpeľni vám môžu prísť vhod prípravky určené na odstránenie vodného kameňa či čistenie septikov, sifónov a potrubí. Využiť môžete tiež čističe proti plesniam a vlhkosti, vlhčené utierky, prípravky na podlahy a parkety alebo práškové a tekuté piesky.

Vynechať by sa nemala ani správna dezinfekcia, a preto by ste nemali podceniť voľbu kvalitných dezinfekčných prípravkov. V tejto oblasti sa možno obrátiť hlavne na uznávanú značku Dettol, ktorej antibakteriálne produkty chránia používateľov pred nebezpečnými baktériami už niekoľko desaťročí. Sortiment spoločnosti zahŕňa predovšetkým antibakteriálne spreje, tekuté mydlá a vlhčené utierky. Praktickým riešením je tiež bezdotykový dávkovač tekutého mydla, a to buď vo verzii pre dospelých alebo pre deti.

Spoľahlivý nákup u špecializovaných predajcov

Širokú škálu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov za výborné ceny nájdete v ponuke online drogérie Bugy, ktorá vám aktuálne ponúka mnohé zo svojich produktov so zľavou, či už z oblasti opaľovacích prípravkov, čistiacich pomôcok, pleťových masiek a gélov alebo aviváže. Rozsiahly sortiment webovej stránky je prehľadne usporiadaný do kategórií, akými sú drogéria, kozmetika, parfémy, lazúry na drevo, farby na stenu či rebríky. Takmer všetky produkty sú k dispozícii skladom, čo je zárukou ich rýchleho doručenia k vám domov. Máte tiež možnosť zapojiť sa do vernostného programu predajcu a ušetriť tak po registrácii pri jednotlivých nákupoch aj v rámci objemovej zľavy.

You may also like