3 trendy svadobných obrúčok pre rok 2022

3 trendy svadobných obrúčok pre rok 2022

by spravca

Patríte medzi zamilované páry, ktoré sa rozhodli tento rok spečatiť svoju lásku svadbou? Iste ste momentálne plní očakávaní, nadšenia, ale tiež stresu z toho, aby svadba prebehla podľa vašich vysnívaných predstáv. Súčasťou svadobného obradu je výmena obrúčok. V prípade, že ste sa ešte nerozhodli, aký model obrúčok si kúpite, prinášame vám prehľad trendov pre rok 2022.

Zlato vo všetkých svojich podobách

Svadobné obrúčky zo zlata sú na prvom mieste v obľúbenosti už niekoľko rokov. Inak tomu nebude ani tento rok. Zlato sa hodí na výrobu klasických obrúčok bez ornamentov, ale tiež na extravagantnejšie prstene. Jediné, čo sa za posledné roky zmenilo je to, že sa upúšťa od obrúčok zo žltého zlata. Väčšina párov preferuje biele zlato, ktoré vyzerá čistejšie a sofistikovanejšie. Na obrúčke z bieleho zlata lepšie vyniknú vsadené kamene. Okrem bieleho zlata sa stáva obľúbené tiež ružové zlato, ktoré si vyberajú páry kvôli svojej univerzálnosti. Ružové zlato sa totiž hodí ku každému tónu pleti a navyše nedráždi pokožku.

Svadobné obrúčky zo zlata

Svadobné obrúčky zo zlata

Platinové obrúčky pevné ako vaša láska

Ak máte pripravený vyšší rozpočet na obrúčky, tak budú vašou jasnou voľbou platinové prstene. Platina sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou. Platinové svadobné obrúčky nestrácajú svoj tvar a ani lesk. Pre platinu sa rozhodujú tiež páry, ktoré chcú do nevestinho prsteňa vsadiť drahokamy. Platina je totiž tak pevná, že nehrozí uvoľnenie kameňa ani pri tvrdšom náraze. Platinové svadobné obrúčky majú ešte jedno veľké plus. Už  z diaľky žiaria bielym leskom a doplnia jedinečnú krásu drahých kameňov.

Drahokamami nikdy nič nepokazíte

Túžite po svadobných obrúčkach, ktoré by boli niečím výnimočné? Jemnou perzonalizáciou nepokazíte klasický dizajn a spravíte z prsteňov výnimočné kúsky určené len pre vás a vašu lásku. Trendové sú rôzne malé nápisy vo vnútri prsteňa, ornamenty alebo dokonca odtlačky vašich prstov. Vďaka týmto malým detailom vyjadríte svoju individualitu. Posledným trendom pre tento rok sú drahokamy zasadené do prsteňa nevesty a niekedy aj do prsteňa určeného pre ženícha. Solitérne svadobné obrúčky s diamantom uprostred kruhu sú trochu retro, a preto sa stávajú tak obľúbené. Ide o prstene, ktoré sa dedia z pokolenia na pokolenie. Nešetrite na výbere drahokamu a vyberte si diamant alebo briliant. Diamantové svadobné obrúčky sú investíciou, ktorá nestráca na cene. Pre páry s menším rozpočtom sú skvelou alternatívou svadobné obrúčky so vsadeným zirkónom.

 

 

You may also like