3 tipy na detské cyklovozíky

3 tipy na detské cyklovozíky

by spravca

Február je ideálny mesiac na to, aby ste začali plánovať jarné aktivity. Počasie bude o pár dní lákať do prírody, či už na turistiku, alebo na cyklistiku. Pre cyklistov je neodmysliteľnou súčasťou výbavy detský vozík. Prinášame vám 3 tipy na kvalitné cyklovozíky.

1. Cyklovozík Qeridoo QUPA

Cyklovozík Qeridoo QUPA sa rozmerovo približuje k veľkosti športového kočiara. Športové kočiare sú podobne ako cyklovozíky určené na prevážanie detí počas športových aktivít. Avšak jedine detské vozíky je možné pripevniť za bicykel a venovať sa cyklistike spolu s malým dieťaťom. Cyklovozík Qeridoo QUPA vás poteší nielen praktickou veľkosťou, ale tiež priaznivou cenou. Vozík disponuje všetkými bezpečnostnými prvkami ako popruhy a odpruženie. Pás má až 5 uzamykateľných bodov. Brzdenie vozíka je možné pomocou ručnej brzdy. Dieťa je vo vozíku chránené voči hmyzu, dažďu a slnku vďaka prednému ochrannému čelu. Detský vozík Qeridoo QUPA váži len 14 kg a jeho nosnosť je 50 kg. Vozík je určený výhradne na bicyklovanie, nie je možné k nemu dokúpiť bežecký a ani lyžiarsky set.

2. Cyklovozík Thule Chariot Sport 2

Značka Thule je zárukou kvality. Na cyklovozík z dielne Thule v modelovom rade Chariot Sport 2 sa môžete spoľahnúť v každej situácii. Vozík sa cenovo radí do vyššej kategórie. Nosnosť vozíka ja až 45 kg. Vo výbave Thule Chariot Sport 2 je v základnej cene zahrnutý lyžiarsky a bežecký set. Vozík je možné jediným pohybom zmeniť z pomôcky na bicyklovanie na klasický kočiar. Cyklovozíky tohto typu je možné používať aj v náročnejšom teréne. Prepracované odpruženie sa dá nastaviť podľa vlnitosti terénu. Nastaviteľné je tiež vnútorné sedenie, čo je zárukou pohodlia pre vaše dieťatko. Dieťa si užije jazdenie spolu s vami vďaka odnímateľným oknám. Ochranu proti slnku zabezpečuje viacpolohový slnečník.

3. Cyklovozík LEGGERO Enso II Complete Sport

Cyklovozík značky Leggero je pomôckou tri v jednom. Vozík je možné používať pri bicyklovaní, behaní, lyžovaní a samozrejme sa dá zmeniť na klasický kočiar. Tento detský vozík patrí k najlepším na trhu. Do detailu sú prepracované všetky bezpečnostné prvky. Pri výrobe vozíka LEGGERO Enso II Complete Sport boli využité kvalitné materiály. O bezpečnosť a pohodlie dieťaťa sa stará špičkové odpruženie, 5-bodový pás a ergonomické sedenie vyvinuté pod dohľadom tímu lekárov. Vozík prešiel najprísnejšími crash testami pri rýchlosti 50 km/h. Vozík je vhodný na celodenné používanie. Do jeho batožinového priestoru sa zmestí až 9 kg. Po zmene vozíka na kočiar sú riadidlá výškovo nastaviteľné.

 

 

You may also like