Tieto Vianoce budú iné – darujte na sviatky zážitky

Tieto Vianoce budú iné – darujte na sviatky zážitky

by spravca

Už bolo dosť materiálnych darov a Vianoc, po ktorých sa v košoch hromadia nechcené darčeky! Spravte si tieto Vianoce úplne iné a darujte na sviatky zážitkové darčeky. Zážitkové darčeky sú tou správnou voľbou. Neponúkajú obyčajnú vec, ale dobrodružstvo, spomienky a emócie. Čím obdarovať tento rok svojich blízkych?

Zážitkové darčeky majú veľa výhod

Zážitok ponúka nezabudnuteľné spomienky a emócie, ktoré pretrvávajú v ľuďoch dlhé roky. Darčeky k narodeninám či k Vianociam vo forme zážitkov sa dajú prispôsobiť záujmom a preferenciám obdarovaného, čím sa darček stáva jedinečným. Zážitkové darčeky môžu byť zdieľané s rodinou, poskytujú spoločne trávený čas a nové pocity.

Tipy na zážitkové darčeky pre celú rodinu

Tip na zážitkový darček pre ženu

Zážitkový darček pre ženy ako wellness a oddych v hoteli sú pre ženy vždy vítaným darčekom. Darčekový voucher na luxusný wellness víkend v kúpeľoch s masážami a ošetrením je ideálnou cestou k relaxu a oddychu po náročnom roku. Prečo vybrať takýto zážitok? Pretože každá žena si zaslúži chvíle pre seba, kedy sa môže pohrávať s myšlienkami a regenerovať telo i dušu.

Tip na zážitkové darčeky pre manžela

Pre muža, ktorý miluje adrenalín a vzrušenie, máme ako tipy rôzne unikátne zážitky, napríklad ide o zoskok padákom, let stíhačkou alebo let vo vetroni. Prečo vybrať takéto zážitkové darčeky pre muža? Pretože výhľad na krajinu z výšky a rýchlosť spája adrenalín s neopakovateľným zážitkom.

Tip na zážitkový darček pre brata

Ak váš brat túži po dobrodružstve, darujte mu kurz na skúmanie podmorskej ríše pri potápaní. Prečo práve potápanie? Pretože podmorský svet ponúka fascinujúci pohľad na krásy morského života, kurz ho prepojí s prírodou a dodá novú energiu.

Tip pre zážitkový darček pre sestru

Pre sestru, ktorá je kreatívnou dušou, je kurz kresby alebo kurz fotografovania dar, ktorý ju inšpiruje a rozvíja jej tvorivosť. Prečo vybrať takéto darčeky? Pretože zážitok z tvorby umenia alebo perfektnej fotografie prinášajú radosť trvajúcu navždy.

Tip na zážitkové darčeky pre páry

Romantický víkendový pobyt v malebnom hoteli alebo romantický let balónom pri východe slnka sú pre páry nezabudnuteľným spoločným zážitkom. Jedinečný je tiež vyhliadkový let nad nočným mestom. Prečo vybrať práve takýto darček? Pretože tieto zážitky vytvárajú vzácne spomienky, ktoré posilňujú vzťah a romantiku.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter

 

 

You may also like