PURE Whitening je cestou ku krásnym bielym zubom

PURE Whitening je cestou ku krásnym bielym zubom

by spravca

Biele zuby sú symbolom krásy, zdravia, ale aj určitým predpokladom pre úspech v živote. Aj keď máme zuby zdravé, bez kazov a viditeľných opráv, nemusíme byť s nimi spokojní čo sa týka farby. Pomocníkom je bieliaca metóda PURE Whitening.

Vybieľte si zuby

Kvalitné čistenie zubov, ani to profesionálne, nemusí stačiť k tomu, aby boli naše zuby belšie. Farba nám je daná geneticky, ale tiež ju ovplyvňujeme svojím životným štýlom. Kto miluje kávu, čaj či červené víno môže bojovať s nežiadúcou pigmentáciou pravidelne. Ako na belšie zuby s dlhotrvajúcim účinkom, aj keď príčinou nie je špatná hygiena ani životný štýl?

Bieliaca metóda PURE Whitening je skvelý spôsob bielenia zubov s garanciou trvanlivosti

PURE Whitening ponúka Happy Dent – StomatologiaAupark.sk. Keďže belosť zubov vnímame v podstate iba na predných zuboch hornej čeľusti, aplikuje sa táto metóda práve na tejto časti zubov. Ide o inovatívnu metódu bielenia, pri ktorej je zuby možné vybieliť na požadovaný odtieň bez ohľadu na pôvodnú farbu zubov.

U PURE Whitening sa nemusíte báť o svoje zuby

Spôsob bielenia je šetrný k zubom. Nepoškodí zubnú sklovinu, ani nespôsobuje citlivosť zubov. Počas bielenia je potrebné dodržať tzv. bielu diétu, teda jesť a piť potraviny bez problematických pigmentov. To je ale iba dočasné obmedzenie.

Pri bielení sa používajú gély na 100% vodnom základe bez stabilizátorov a s minimálnym obsahom peroxidu vodíka.

Metóda kombinuje domáce bielenie s ordinačným

Dentista pre vás nechá na základe odtlačkov zhotoviť nosiče, pomocou ktorých si potom na zuby aplikujete bieliaci gél. Takto si bielite zuby doma po dobu 15 dní, vždy cez noc. Nakoniec je bielenie dokončené priamo stomatológom v ordinácii. PURE Whitening bielenie sa aplikuje na vlastné zdravé zuby bez kazov a po dentálnej hygiene. Nie je vhodné ho aplikovať ani pri zápale ďasien.

You may also like