Zvýšte výkon motora

Chceli by ste jazdiť rýchlejšie? Zvýšte výkon motora alebo využite nový Opel Astra!

by spravca

Ak nie ste spokojný s výkonom vášho motora, nemusíte ho hneď vymieňať za nové. Existuje zopár osvedčených spôsobov, ktoré vám pomôžu dostať z vášho auta maximum. Pritom nemusíte byť ani skúsený automechanik, aby sa vám to podarilo. Tu je presný návod na to, ako dokážete hociakému autu dodať výkon. Poprípade využite nový Opel Astra, tá má výkonu dostatok.

Porozumte vášmu motoru

Aby ste mohli vedieť, prečo a ako zvýšiť výkon vášho motora je dôležité porozumieť ako motor pracuje. Výkon je v motore tvorený vďaka zmiešavaniu paliva a studeného vzduchu. Čím viac vzduchu prichádza, tým vyšší krútiaci moment dokáže motor vyprodukovať.

Syntetické mazivá a prísady

Kto by to bol povedal, že aj olej do motora dokáže zvýšiť jeho výkon. Aký si zo všetkých druhov vybrať? Pre dlhú životnosť, odolnosť a použitie pri vysokých teplotách si vyberte syntetický olej. Syntetické mazivá majú chemickú štruktúru, ktorá im umožňuje lepší výkon.

 

Ak chcete ešte viac zlepšiť výkon akéhokoľvek oleja, ktorý používate, použite do oleja osvedčené aditívum. To dokáže znížiť trenie motora, čím zároveň znižuje teplo. Vy sa tak môžete tešiť rýchlej jazde. Alebo si k nám skočte po nový Opel Crossland a vybavné.

Chýba tomu poriadna iskra

Keď valce nemajú dostatočnú iskru, o rýchlejšej jazde môžete len snívať. Potrebujete zapaľovací systém, ktorý presne načasuje zapaľovanie sviečky. Len vďaka tomu získate maximálny výkon z motora. Nechcete strácať čas? Využite náš nový Opel Astra.

Nedostatočná kompresia

S pribúdajúcimi kilometrami váš motor starne a diely sa začnú opotrebovať. To má za následok stratu kompresného tlaku, čo vedie k zníženiu výkonu. Môžete však opraviť opotrebovanie komponentov a obnoviť kompresiu alebo si zaobstarať Opel Grandland.

 

You may also like