Najlepšia asistentka pre virtuálny event? Vyskúšajte umelú inteligenciu

Najlepšia asistentka pre virtuálny event? Vyskúšajte umelú inteligenciu

by spravca

Zaisťujete event a chcete na ňom mať asistentku, ktorá je neustále k dispozícií, vždy v dobrej nálade a pozná odpoveď na každú otázku, ktorú jej návštevník položí? Ktorá presne vie, kedy začínajú prednášky, kto na nich vystupuje aj aký je ich obsah? Ak si myslíte, že taká neexistuje, potom ste ešte nestretli Laiu.

O návštevníka vášho virtuálneho eventu sa postará Laia

Laia je komplexná platforma s integrovaným chatbotom na báze umelej inteligencie, ktorá sa dokáže perfektne postarať o každého návštevníka vášho virtuálneho eventu. Nielenže vám pripomenie, že práve začína váš obľúbený rečník, ale tiež vás vie prepojiť s ľuďmi, s ktorými si budete mať čo povedať. A na záver vám poskytne detailnú analýzu.

O jej kvalitách sa mohli nedávno presvedčiť aj návštevníci každoročnej online Konferencie prevádzkovateľov čerpacích staníc SHELL ReConnect, kde stream prebiehal dokonca z dvoch krajín – Česka a Poľska.

virtuálny event

Virtuálna platforma – Laia

Veľký či malý virtuálny event? Laia si poradí so všetkým?

Či už organizujete komorný virtuálny event, alebo vypredávate veľkú halu, Laia si s tým dokáže poradiť. Sledujte dáta v živom prenose, zachyťte problém ešte skôr, než vznikne a poskytnite svojim návštevníkom tú najlepšiu starostlivosť. Pre live, hybridné aj online eventy je tu dokonalá asistentka Laia.

 

You may also like