Leto v záhrade: zábavné športové pomôcky pre celú rodinu

Leto v záhrade: zábavné športové pomôcky pre celú rodinu

by spravca

Leto začne až o pár mesiacov, takže máte dosť času na prípravu záhrady pre rodinnú zábavu a relax. Záhrada je ideálnym miestom na oddych, ale aj hry s rodinou a priateľmi. A aké by to bolo leto, keby ste počas teplých dní nešportovali? Aby ste si užili aktívny čas vonku a zároveň sa zabavili, existuje veľa funkčných a lacných športových pomôcok, ktoré by ste mali do záhrady dokúpiť.

Trampolína – zabaví celú rodinu

Trampolína do záhrady skrátka patrí a nikdy nesklame! Trampolína je skvelým spôsobom, ako si zacvičiť, precvičiť koordináciu a rovnováhu. Dnes sú na trhu dostupné trampolíny v rôznych veľkostiach a s rôznymi bezpečnostnými prvkami, takže si každý môže vybrať tú ideálnu pre potreby rodiny.

Odrážadlo – pohyb pre najmenšie deti

Pre najmenšie deti sú zábavnou športovou potrebou odrážadlá. Naučia sa na nich udržiavať rovnováhu, odhadnúť vzdialenosť a pripravia sa na bicyklovanie v neskoršom veku. Existuje mnoho rôznych typov odrážadiel od trojkolesových po dvojkolesové. Líšia sa tiež dizajnom, ktorý upúta deti rôzneho pohlavia. Odrážadlo pre deti by nemalo chýbať v žiadnej záhrade.

Basketbalový kôš – športové zápolenia

Mobilný basketbalový kôš môžete umiestniť do záhrady, pred dom alebo do slepej ulice. Basketbal spojil už nejedných susedov počas športových zápolení. Mobilný basketbalový kôš vám umožní si zahrať basketbal kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka kolieskam a pevnej základni sa ľahko premiestňuje a zároveň aj skladuje. Vyberte si vyhovujúci kôš zo širokej ponuky e-shopu inSPORTline.

Stolný tenis – prepadnite čaru bielej loptičky

Kto by nepoznal stolný tenis? Ide o hru, ktorej prepadlo veľa ľudí rôznych vekových kategórií a rýchlo si získa aj vás. Stôl na stolný tenis sa dá skladať, takže ho po zápase jednoducho zložíte a schováte do záhradného domčeka.

Loptové hry – športu sa medze nekladú

Pre deti rôzneho veku i rodičov existuje veľa loptových hier, ktoré sa dajú realizovať v záhrade. Pomôcky na tieto hry sú lacné. Odporúčame vyskúšať badminton, frisbee, petanque alebo croquet. Tieto hry sú nenáročné a zabavia celú rodinu.

Relax v záhrade – oddych dodá energiu

Ak máte väčšiu záhradu, môžete do nej nainštalovať bazén. Bazén je skvelým miestom na ochladenie sa v horúcich letných dňoch a zároveň si v ňom môžete zahrať rôzne hry a športy. Nezabudnite na záhradné posedenie, kde si po športových aktivitách oddýchnete a vychutnáte si osviežujúci nápoj. Pohodlná sedačka, hojdačka alebo záhradný gril sú skvelým doplnkom každej záhrady.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

 

You may also like