Klasika v modernej podobe – plechová škridla Trend od spoločnosti Blachotrapez

Klasika v modernej podobe – plechová škridla Trend od spoločnosti Blachotrapez

by spravca

Už týždne prezeráte katalógy a hľadáte škridlu, ktorá by ako puzzle zapadla k vášmu domu? Niektoré architektonické skvosty v podobe premysleného vonkajšieho dizajnu domu je ťažké zastrešiť tak, aby sa zachoval kolorit stavby. Tento problém majú majitelia novostavieb v modernom štýle i ľudia, ktorí preferujú tradičnú architektúru. Pre obe skupiny ľudí existuje riešenie v podobe plechovej škridle Trend od spoločnosti Blachotrapez.

Modernosť a nadčasovosť

Jemné línie plechovej škridle TREND sú vskutku trendové. Vďaka tejto strešnej krytine nebudete musieť podriaďovať dizajnu strechy vzhľad stavby a ani okolia. Niekedy je ťažké vizuálne zladiť všetky prvky na dome a okolo domu tak, aby pôsobili harmonicky a zároveň moderne. Vďaka plechovej škridle TREND od spoločnosti Blachotrapez je jednoduché vybrať okenné profily, parapety, oplotenie, bránu či vchodové dvere. Plechová škridla TREND je nadčasovou strešnou krytinou, ktorá nevyjde z módy ani po dlhých desaťročiach. Plochý tvar a geometricky dokonalý škridlový vzor si obľúbili dokonca majitelia domov postavených v tradičnom štýle. Pri prvom pohľade je zachovaná harmónia folklórnych prvkoch tradičnej stavby, ktorú nenarúša zastrešenie v podobe plechovej škridle TREND.plechová škridla Trend

Všestranné použitie

Plechové škridly TREND sú využiteľné na všetkých typoch domov a ako strešnú krytinu si ich môžete vybrať tiež v prípade, že hľadáte strechu pre polyfunkčnú budovu alebo mestskú stavbu. Plechová škridla TREND sa dá ľubovoľne strihať, čo umožňuje vytvoriť vami požadovanú dĺžku jednotlivých kusov. Plechové škridly a šindle sú jedinou strešnou krytinou, ktorú je možné položiť na všetky typy striech – rovné, šikmé i v atypickom tvare.

Trvanlivosť potvrdená zárukou až 55 rokov!

Plechové strešné krytiny, vrátane škridle TREND, sa právom definujú ako strechy pre mnohé generácie. Na škridlu TREND dostanete záruku až 55 rokov. Znamená to, že na výmenu strechy za novú nebudete musieť myslieť celý život. Takto dlhá záruka dáva tušiť, že plechové škridle sú veľmi odolné. Ich dlhá životnosť je daná stabilitou tvaru a farby pod vplyvom nízkych i vysokých teplôt, UV žiarenia, dažďa, snehu a iných mechanických vplyvov. Vďaka plechovým škridlám TREND ušetríte hneď dvakrát – vďaka dlhej životnosti a rýchlej pokládke, ktorá znižuje náklady na stavbu strechy.

 

 

 

You may also like