Digital Park: Administratívny komplex pre milovníkov strategických miest

Digital Park: Administratívny komplex pre milovníkov strategických miest

by spravca

Hľadáte reprezentatívne kancelárie pre vaše podnikanie? Biznis komplex Digital Park Einsteinova bude vás ideálnym riešením. Aké benefity tento progresívny projekt ponúka?

Výnimočné napojenie na všetky dôležité uzly

Moderný Digital Park Einsteinova je zhmotnením rôznych benefitov, ktoré sú v oblasti podnikania dôležité. Strategická poloha býva považovaná za jeden z najdôležitejších atribútov v rámci výberu podnikateľského miesta. Digital Park je z tohto hľadiska ideálnym riešením. Petržalka, v ktorej sa Digital Park nachádza, disponuje prvotriednym napojením na diaľničný úsek a obchvat mesta. Administratívny komplex Digital Park Einsteinova je ideálne dostupný z každej mestskej časti, môže za to najmä to, že sa nachádza na frekventovanej Einsteinovej ulici v blízkosti Prístavného mosta, mosta Apollo a SNP. Diaľničné napojenie na európske metropoly ako Viedeň, Praha či Budapešť, je výhodou, ktorá pri výbere kancelárií na podnikanie, často rozhoduje. Tento podnikateľský areál splní požiadavky začínajúcich firiem i progresívnych spoločností, ktoré sa už etablovali na trhu. Aj keď ide o lukratívny komplex, aj aktuálne sú v ponuke priestory na prenájom. Dopravné napojenie stále ostáva na popredných priečkach v rámci firemných preferencií. Hneď za ním nasleduje atmosféra na pracovisku, ktorá sa odvíja od samotného technického plánu budovy.Digital Park: Administratívny komplex pre milovníkov strategických miest

V Digital Parku vás nájde každý!

Dominanta Petržalky patrí jednoznačne medzi najznámejšie administratívne komplexy, nehrozí vám teda, že by vaši partneri alebo klienti za vami netrafili. Digital Park je ako prvá bratislavská budova držiteľom certifikátu LEED Platinum, z ktorého vyplýva, že ponúka svojim nájomcom naozaj jedinečné a príjemné pracovné prostredie vrátane zelených terás a mnohých ďalších príjemných vychytávok. Tými sú aj oddychové zóny s vodnými plochami a zeleňou, ideálne na trávenie prestávok alebo času, počas ktorého si chcete dať pauzu. Panoramatický výhľad na Staré mesto umocňuje dojem z lukratívneho administratívneho komplexu a je niečím, čo zakaždým uchváti rezidentov i návštevy.

Občianska vybavenosť priamo v objekte

Biznis centrum v blízkosti Dunaja ponúka tie najdôležitejšie služby priamo v objekte. Vyhľadávanú nehnuteľnosť z nej robia aj ďalší nájomníci. V objekte nájdete šesť reštaurácií a kaviarní, potraviny, fyziokliniku, kadernícky salón a pobočky dvoch bánk. Keď si teda zhodnotíte všetky tieto faktory, vyjde vám, že strategická poloha, bezproblémové parkovanie a dostupnosť služieb posúvajú Digital Park Einsteinova na popredné priečky v rámci lukrativity ponúkaných kancelárií v biznis projektoch. Vyberiete si túto adresu pre svoje podnikanie aj vy?

 

You may also like