Can-Am Spyder pre každého, kto chce zažiť na cestách niečo nové

Can-Am Spyder pre každého, kto chce zažiť na cestách niečo nové

by spravca

Ak si myslíte, že vás na cestách už nič neprekvapí, tak ste ešte nejazdili na trojkolke. Tento hybrid, ktorý je kombináciou automobilu a motorky, vám prinesie do života nové pocity počas každej jazdy. Dovoliť si môžete poriadne dupnúť na plyn, pretože stabilita je druhým menom trojkoliek Can-Am Spyder. Samozrejme, že rýchlosť a stabilita nie sú jediné, čo vás s trojkolkou čaká.

Získať si pozornosť nebolo nikdy tak jednoduché

Na našich diaľniciach sa to len tak hemží nudou. Menšie osobné vozidlá striedajú SUV alebo motorky. Riedko je vidieť štvorkolky, čo je na škodu, pretože štvorkolka je silák, ktorý sa hodí do každého terénu. A ešte menej často sa môžete stretnúť s trojkolkami. Je jasné, že počas jazdy na trojkolke si získate pozornosť nielen ostatných motoristov, ale tiež zástupu žien. Zo všetkých modelov trojkoliek extrémne vyniká Can-Am Spyder RT. Ide o vozítko, ktoré poskytuje luxusný pocit pri jazde a luxusne aj vyzerá. Predná časť tejto trojkolky je mohutná a pôsobí veľmi agresívne, aby bolo jasné, komu patria cesty. V strednej časti Can-Am Spyder RT sa nachádzajú dve sedadlá. Sedadlo určené pre jazdca je položené o niečo nižšie ako sedadlo pre spolujazdca, čo umožňuje obom perfektný výhľad. Výhľad nebude rušený dažďom a ani hmyzom vďaka prednému štítu. Že ide o velikána na cestách potvrdzuje i bohatý úložný priestor s objemom až 117 l.

Technicky vyšperkovaná trojkolka

Trojkolky Can-Am Spyder RT sú perfektné po stránke dizajnu i technických vychytávok. Prvotne vás upúta veľký panoramatický LCD displej, na ktorom sú všetky kontrolky umiestnené tak, aby ste mali v každej sekunde informácie o jazde pred očami. Samozrejmosťou je možnosť pripojenie mobilného telefónu priamo k displeju, čo vám umožní sledovať GPS, počúvať hudbu alebo kontrolovať predpoveď počasia. Dokonalú jazdu zabezpečuje trojvalcový motor Rotax. Motory tejto značky sú známe tým, že vyžadujú len minimálnu údržbu. Iste vás zaujíma i dojazd, ktorý bol v minulosti slabou stránkou trojkoliek. Can-Am Spyder RT vás na jedno natankovanie odvezie vyše 400 km. Ak budete mať chuť na trochu adrenalínu, tak pokojne dupnite na plyn. Prakticky nie je možné, aby sa táto trojkolka prevrátila, a to dokonca ani v zákrute. Stabilizačný systém kontroluje trakciu a elektronický posilňovač riadenia vám pomôže pri náročnom manévrovaní.

 

 

You may also like