Štvorkolky a vylepšenia. Toto príslušenstvo si kúpte

Štvorkolky a vylepšenia. Toto príslušenstvo si kúpte

by spravca

Kúpou štvorkolky vaša investícia asi neskončí. Budete túžiť po tom, aby bol váš stroj dokonalý. K dokonalosti sa dopracujete vďaka príslušenstvu a doplnkom. Niektoré z nich sú len pre zábavu a iné pomáhajú pri práci. Ktoré príslušenstvo by vám nemalo chýbať?

Doplnky a príslušenstvo pre zábavu a komfort

Štvorkolka sa dá využívať po celý rok. Dokonca aj športové modely sa dajú vylepšiť tak, aby vám v stroji nebolo zima. Samozrejme, že prvým krokom k celoročnému využívaniu je oblečenie. Zateplené kombinézy, kukly pod helmou a vyhrievané rukavice sa postarajú o teplotný komfort aj v mraze. Okrem oblečenia sa o teplo vášho zadku postarajú vyhrievané sedadlá. Tie samozrejme nebudete potrebovať, ak vlastníte štvorkolky can am typu UTV. UTV nákladné štvorkolky majú kabínu krytú a klimatizovanú. Ako ešte viac vylepšiť krytú kabínu?

Audio systém vám spríjemní prácu alebo zábavu ešte viac. V štvorkolkách can am typu side by side sú zvukové systémy súčasťou výbavy. Strešné zvukové systémy sú špičkovou technológiou, ktorá zvládne dokonca vodu a bahno. Do side by side štvorkoliek sa oplatí domontovať LED osvetlenie. Vyzerá perfektne hlavne v noci. LED je vlastne prvkom bezpečnosti. Budete na cestách vidieť a budete videní.

S príchodom elektromobility sa mení zmýšľanie nielen výrobcov automobilov, ale tiež štvorkoliek. Predpokladá sa, že aj štvorkolky sa časom zmenia na elektrické. Zatiaľ si však môžete dosýta užívať zvuky motora.

Doplnky a príslušenstvo pre prácu v záhrade

Ak potrebujete úžitkovú štvorkolku využívať aj na iné účely ako len na prevážanie nákladu, budete musieť dokúpiť poľnohospodárske doplnkové náradie. Ponuka je naozaj široká a vďaka náradiu je so štvorkolkou možné v záhrade a na poli urobiť rovnaké práce ako s traktorom.

Najviac využívaným náradím sú kosačky. So štvorkolkou sa dostanete aj do úzkych priestorov, čo znamená, že dokonale pokosíte okolie stromov, kríkov a plodín. V zime nahraďte kosačku radlicou. Odhŕňanie snehu je hobby mnohých mužov. So štvorkolkou zvládnete rýchlo odhrnúť kompletne celý pozemok.

Okrem spomínaných dvoch zariadení je možné kúpiť pomôcky ako rozmetávač, posýpač alebo pluh na oranie. Predpokladom toho, aby pracovná štvorkolka zvládla všetky práce, je správny výber stroja. Na stránke https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html môžete do detailov nakonfigurovať vlastnú štvorkolku.

 

You may also like